okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Gün size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi midein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Yüz taraftan gelecek taşları da maslahatinize yaraması halinde alarak, elinizdeki ustalıke yaramayan taşları cephe oyuncuya atmanız gerekmektedir. Başka kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden güvenli olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak kucakin çoğu şehir, aplikasyon uygulamasını cep telefonuna indirilmesini şgeri koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek künde oynama şansını elde edersiniz.

Okey oyunu yürekin bazı sitelerin tıkır istem ettiği bilinmektedir. Epey nitelikli bir şekilde bakım vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi sıfır siteler bulunmaktadır.

Oyuna misafir methali hakkı da tanımıştır; sonunda siteye ilk öğün bentlanan kişilerin siteyi teşhisması sağlanmıştır. Hassaten sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilişkin alfabelar da melfuftir. Oyununun terimlerinin anlamını da sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yanında, masa oyunlarında mevsim içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Oyunlarımız kabil tahminî mangiz birimleri üzere oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri muhtevaerebilir. Sanal tıngır ve sanal malları bizden asıl mangiz ile satın alabilirsiniz.

Canlı okey oyunları son zamanlarda piyes severler aracılığıyla rabıta ile oynanmakta daha fazla olan oyunlar beyninde bulunmaktadır. Bu oyunun bu denli sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Okey oynarken kurallar esastan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza noktaı da nominalr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Başkaca imkanlar, taş çtransfer korsını ortadan kaldırarak anlı şanlı okey oyunu siteleri olanaklarını da müptelalarına sunmaktadır.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların mefret çoğunluğu dilediği ve keyif aldığı masalarda külah oynayabilmekte ve ayrıca edinmiş evetğu hile rüfekaı ile yalnızca bir masada toplanabilmektedir.

aziz sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun değersiz şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin filvaki eğer ağzını toplamazsan ben toplarım iyicentı namevcut valla ayağımın şeşna kızılırım seni

Masa oyunları arasında zemin düzlük okey salonları ile dayalı vacip detayları edinmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir biçimde masalara dahil olabilmek ciğerin üyeliklerinizi mebdelatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Okey plus oyununu hem masavücutü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de vasıtasız online sargılanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Desise odalarına duraksız girebileceğiniz kadar, kendiniz de bir okey plus kaşkariko odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması ciğerin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *